Warning: session_start(): open(/var/cpanel/php/sessions/alt-php54/sess_1ngbidkuppp9rhd9h1d80s1993, O_RDWR) failed: No such file or directory (2) in /home/denizlideemlak/public_html/db/baglan.php on line 4
RE/MAX Tarihçesi - RE/MAX Revizyon - Denizli
RE/MAX Tarihçesi

Remax Tarihçesi
Sadece Türkiye değil, dünyada da gayrimenkul faaliyetleri denildiğinde akla gelen Remax, 1973 senesinde kuruldu. Bugün 97 ülkede 100 binden fazla gayrimenkul danışmanı, 7 bin civarında da bağımsız ofise sahiptir. Ülkemizde Remax faaliyetlerini Tek Şirketler Grubu yönetmektedir. KTCC ve Türkiye’yi kapsayan Remax franchise sistemi sayesinde birçok kişiye istihdam sağlanmış ve gayrimenkul danışmanlarının sayısı artmıştır. Uzun yıllar Remax ile gayrimenkul sektörü içerisinde faaliyet gösteren gayrimenkul danışmanları katılımcılara sundukları koçluk ve eğitimlerle yeni danışmanlarında hızlı bir şekilde profesyonelleşmesine ve sonraki gelenlere ışık tutmasını sağlamaktadır. 
Birlik ve beraberlikle büyüyen marka!
Birlik ve beraberlik içerisinde yürütülen eylemler, Remax markasının hızlı bir şekilde büyüyerek gayrimenkul sektöründe önemli bir mevkie yerleşmesini sağladı. Klasik gayrimenkul anlayışından ve işleyişinden çok daha farklı bir temelde işletilen Remax, iş ağındaki kişilerin etkileşimlerini ve eğitimlere önem vererek profesyonel gayrimenkul danışmanı olmalarını hedefler. Remax, modern ve kurumsal ofis tarzından eğitimlerine kadar her şeyin mükemmeliyetçilik düsturu içerisinde yerine getirilmesini sağlayacak motivasyon ve performansa sahip gayrimenkul danışmanlarına sahiptir. Yeni katılımcılar da, dahil olacakları bu enerjik ağ sayesinde kısa sürede iş becerileri yüksek birer danışmana dönüşürler. 
Remax ile çalışmak!
Remax kurmuş olduğu gayrimenkul ağı sayesinde her ülkede büyük bir müşteri veritabanına sahiptir ve ağına dahil olan her ofis için bu veritabanına erişim mümkündür. Siz de Remax ofisi açarak, az bir riskle çok fazla kazanç sağlayabileceğiniz sisteme dahil olabilirsiniz. Ya da Türkiye’de sayıları her geçen gün artmaya devam eden Remax ofislerinin birinde profesyonel bir gayrimenkul danışmanı olarak, kazançlı işinize başlayabilirsiniz.