Warning: session_start(): open(/var/cpanel/php/sessions/alt-php54/sess_cijgnidtfhmb09mkj119js53u3, O_RDWR) failed: No such file or directory (2) in /home/denizlideemlak/public_html/db/baglan.php on line 4
Hikayemiz - RE/MAX Revizyon - Denizli
Hikayemiz

Hikayemiz
Her başarılı yolculuğun arkasında iyi bir hikaye vardır. Remax Türkiye’nin hikayesi, 1997 senesinde 23 yaşındaki genç Bölge Direktörü Murat Goldştayn tarafından yazıldı. KTTC ve Türkiye için aldığı maksimum franchise temsilciliği sayesinde gayrimenkul sektörüne sayısız danışmanlar kazandırdı. Türkiye’deki gayrimenkul sektörünün gelişimi ve değişimi açısından önemli etki yaratan bu temsilcilik, gayrimenkul standartlarının yeniden belirlenmesi sağladı. 
Remax ile neler kazanıldı?
Remax franchise sistemi sayesinde Türkiye’de önemli bir istihdam sağası açılmış oldu. Bugün ülkemizde, Remax ağına dahil 235 franchise ofisi bulunuyor. Bununla beraber 2000’den fazla gayrimenkul danışmanı hizmet veriyor. Gayrimenkul sektörüne yönelik sunulan çözümlerde verimlilik ve memnuniyet odaklı çalışmalarla marka güvenirliliğini sağlayan Remax, daha da büyüyerek yeni gayrimenkul danışmanları kazanmaya devam ediyor. 
Siz de bu hikayenin bir üyesi olun!
Kendi hikayenizi yazmak için işinizi kurmaya başlayın! Remax ağına dahil olmak için Denizli Remax Franchise ofisini ziyaret edebilirsiniz. Ülkemizdeki gelişen gayrimenkul sektörü içersinde erkenden yer alarak, pay sahibi olmak ve para kazanmak için acele etmelisiniz. Her geçen zaman daha fazla gayrimenkul danışmanı sektör içerisinde yer alıyor. Siz de Remax ile bu sektöre dahil olarak, eğitimler, kurumsal bir ofis için verilecek danışmanlık, pazarlama desteği, binlerce müşterinin yer aldığı veritabanı ve daha fazla avantaja sahip olabilirsiniz. 
Remax ile yılların birikimlerine hemen sahip olabilirsiniz
Yılları geride bırakmış bir başarı hikayesi ve sektör tecrübesi… Marka değeri, güven ve kaliteyi elde edebilmek için bir 20 yıl çalışmanıza gerek yok. Remax ağına dahil olduğunuz binlerce müşteriye ulaşmakla beraber yıllarca çalışarak elde edebileceğiniz değerlere de hemen sahip olacaksınız:
Marka bilinirliliği: Şirket kurmak kolaydır. Ancak bir marka yaratmak için yılların sarf edilmesi gerekiyor. Remax 1973 senesinden beri gayrimenkul sektöründe varlığına devam ediyor. Bu süreç içerisinde bilgi birikimi ve güvenilir iş ilişkileriyle birçok kişinin takdirini kazandı. 
Kurumsal kimlik ve iş ağı: Kurumsal kimlik sayesinde müşteriler için güven yaratıcı bir ortam sunmak mümkündür. Bir kurumsal kimliği yaratmak da marka yaratmak kadar zor ve zaman ister. Remax ile zaman kaybetmeden güvenilir bir kurumsal kimliğe sahip olursunuz. 
Eğitimler: Gayrimenkul sektörüne yönelik eğitimlerle süreli yenileniyoruz. Sizi de bu eğitimler de görmek isteriz. 
Pazarlama: Müşterilere ulaşmak için harika bir pazarlama ağına dahil olun. Remax’ta herkes, birbiri için çalışıyor. 
Teknoloji: Modern ve teknolojik bir ofisle, gayrimenkul süreçlerini daha da hızlandırdık. Bu avantajı Remax ile elde edebilirsiniz. 
Bilgi paylaşımı: Remax ağına dahil olduğunuzda gayrimenkul danışmanları tarafından birçok konuda bilgilendirilirsiniz.