Warning: session_start(): open(/var/cpanel/php/sessions/alt-php54/sess_r7fc4ij79svpuncha0oqc2mke1, O_RDWR) failed: No such file or directory (2) in /home/denizlideemlak/public_html/db/baglan.php on line 4
Neden REMAX - RE/MAX Revizyon - Denizli

Neden Remax? 
Ülke ekonomisi içerisinde gayrimenkul sektörünün önemli bir payı var. Kuşkusuz gayrimenkul sektörünün ekonomi içerisindeki payının giderek arttığını ve insanlar için en az riskli yatırım aracı olmaya devam ettiğini söyleyebiliriz. Gayrimenkul sektörünün avantajlarından faydalanmak ve bu sektöre yönelik girişim planınızı deneyimli gayrimenkul markası içerisinde kurgulamak, kısa zamanda başarılı olmanızı sağlayacak. Bu anlamda Remax, gayrimenkul girişimcisi olmak isteyenlere sunduğu eşsiz fırsatlarla gayrimenkul kazancından pay almalarında önemli bir rol üsteleniyor. 
Remax kimdir? Ne iş yapar?
Remax, sadece gayrimenkul sektöründe faaliyetlerde bulunan bir firmadır. 1973 senesinde kurulan şirket, 97 ülkede temsilciliğe sahiptir. Yüz binden fazla da gayrimenkul danışmanına sahiptir. Gayrimenkul sektörüne yönelik çözüm sunmak isteyen girişimciler için son 15 yıldır Türkiye’de de önemli görevler üstlendi. Birçok gayrimenkul danışmanına eğitim sağlamış, bunun yanı sıra da, modern ofis, marka bilinirliliği ve kurumsal kimlik kazandırarak gayrimenkul sektörüne profesyonel bir geçiş yapmalarını sağlamıştır. 
Denizli’de Emlak Sektörü için Remax Çözümleri 
Denizli’de de birçok gayrimenkul danışmanına sahip Remax, yeni danışmanlar kazanarak Denizli emlak sektörüne  damga vurmayı hedefliyor. Bu anlamda Denizli Remax franchise ofisi tarafından sunulan çözümleri yerinde öğrenebilirsiniz. 
 

 Binlerce gayrimenkul ilanına sahip bulunan Remax ile elde edeceğiniz faydalardan bazıları şunlardır:
Kurs ve seminerler sayesinde gayrimenkul sektöründe başarılı olmanın sırlarını öğrenebilirsiniz. Yeni müşteriler kazanmak ve satışları arttıracak çözümler için bu eğitimler oldukça önemlidir. 
Franhise alma süreci içerisinde sektörün önde gelen uzmanları tarafından iş danışmanlığı sağlanarak, kısa sürede sisteme adapte olmanız sağlanıyor. 
Belli zamanlarda gerçekleşecek gayrimenkul eğitimleriyle gayrimenkul danışmanlarının iş becerilerinin geliştirilmesi hedefleniyor. 
Remax tarafından gerçekleştirilecek eğitimlerin en önemli noktası, know how noktasında uluslar arası gayrimenkul uzmanlarının seminer ve konferans vermesidir. 
Büyük bir müşteriye sahip veritabanına ulaşma imkanı sağlar.