Warning: session_start(): open(/var/cpanel/php/sessions/alt-php54/sess_5t4587739e1i9eb7frgrqf4382, O_RDWR) failed: No such file or directory (2) in /home/denizlideemlak/public_html/db/baglan.php on line 4
Herkesçe Tanının - RE/MAX Revizyon - Denizli
Herkesçe Tanının

Herkesçe Tanının ve Kazanın!
Tanınmak ve bilinmek kazanç getirir. Markanızın bilinmesini sağlayacak yatırımlar için iyi bir bütçeye sahip olmanız gerekecek. Ancak Remax ağına dahil olanlar tanıtımları için büyük paralar harcamıyor. 1973 senesinden beri marka bilinirliliği konusunda atılan adımlarla başarı yakalayan Remax, dünyanın en çok bilinen gayrimenkul markası olarak herkesçe tanınıyor. 
Tanınmak yeterli mi peki?
Sizi kimin, ne şekilde tanıdığı çok önemlidir. Eğer, müşteri odaklı çalışmalar yapamıyor ve güven sağlayan bir marka değilseniz, herkes tarafından itibarsız bir marka olarak bilinirsiniz. Bu ise başarınızın önündeki en büyük engel olur. Remax, kurumsal kimlik çalışmalarını profesyonel bir şekilde yürüterek, birçok kişinin güvenini kazanan bir marka haline gelmiştir. Bugün itibariyle 90’dan fazla ülkede 6 binden fazla ofisi bulunuyor. Çok sayıda gayrimenkul danışmanı tarafından yürütülen çalışmalar sayesinde dünyanın en çok gayrimenkul satan markası olarak tanınıyor. 
Siz de bu güçten faydalanarak, gayrimenkul sektörü içerisinde büyük bir girişim başlatabilir ve ilk günden itibaren güven duyulan marka olmanın avantajını hissedebilirsiniz. Dünyanın birçok bölgesinde olduğu gibi Türkiye’de de büyük bir ağa sahip Remax, sürekli olarak müşteri kazanıyor ve herkes Remax markasının daha çok bilinmesi için çalışıyor. 
1 milyardan fazla pazarlama harcamaları
Remax, kurumsal kimliğinin herkese ulaşmasını sağlamak için yılda 1 milyar dolardan fazla pazarlama harcaması yapıyor. Bu harcama rakamına, danışmanlık ofisleri tarafından portföylerindeki gayrimenkul ilanları için basılan posterler de dahil. Herkes bölgesinde Remax markasını dalgalandırıyor ve bu durum Türkiye’de markanın daha fazla öne çıkmasını sağlıyor. Siz de bu güçten faydalanarak, satışlarınızı katlamaya başlayabilirsiniz. 
Daha fazla bilinin daha fazla satın!
Kuşkusuz Remax portföyü birçok gayrimenkul markasından daha da kalabalık. Bu veritabanı ise tüm Remax gayrimenkul danışmanlarının erişimine açık. Yapmanız gereken hemen Remax gayrimenkul danışmanı olmak ve bu büyük portföy içerisinde satılmayı veya kiralanmayı bekleyen ilanlarla ilgili çözüm üretmek. Bu sayede hiçbir aracı kuruma gerek kalmaksızın doğrudan kazanç elde edecek olmanın avantajını yaşarsın. Her zaman işin hazır!
Denizli’nin en iyi olmak ister misin?
Denizli’de Remax bayrağını dalgalandırabilir ve rakiplerinden bir adım önde olarak gayrimenkul sektöründeki yerini alabilirsin. Güvenilir bir kurumsal kimlik, herkesçe tanınan ve saygı duyulan bir marka, büyük bir müşteri kitlesi, modern ve teknolojik bir ofis, pazarlama ve diğer danışmanlarla yapılacak bilgi paylaşımları… Hepsi, daha başarılı olman ve kazanman için sana verilecek destekler arasında bulunuyor. 
Remax, başarılı olabilmen için çeşitli eğitimlerle mesleki becerilerinin artmasını da sağlıyor. Dönemsel eğitim ve seminerler, sektörün önde gelen uzmanları ve brokerlarınca verilerek, gayrimenkul sektöründe başarılı olanız sağlanıyor.