Warning: session_start(): open(/var/cpanel/php/sessions/alt-php54/sess_5jo3ott3fh4pe3k0gm0jso47k7, O_RDWR) failed: No such file or directory (2) in /home/denizlideemlak/public_html/db/baglan.php on line 4
Sosyal Sorumluluk - RE/MAX Revizyon - Denizli
Sosyal Sorumluluk

Sosyal Sorumluluk
Dünyanın en çok gayrimenkul satışı gerçekleştiren Remax, sektördeki başarılarına ek olarak, sosyal sorumluluk bilinci içerisinde hareket etmeyi kendisine önemli bir değer olarak görür. Bu yönde aldığı birçok kararla beraber, 2013 senesinde alınan yeni bir kararla her Remax ofisi için bir fidan dikme kampanyası başlatmıştır. TEMA Vakfı ortaklığıyla gerçekleştirilen kampanya sayesinde Türkiye’nin akciğerlerini ifade eden ormanların kaybolmasına engel olmaya çalışır. 
Ağaçlandırma çalışmalarına aktif bir şekilde çalışarak, gayrimenkul sektöründe yeşil alan uygulamasına da dikkat çekmeye çalışmaktadır. Her site veya bina çevresine yeşil alanların kazandırılmasını önemli bir proje olarak görür. Bu yönde devlet tarafından alınan kararları destekler. 
Sen de Remax’lı ol yeşile destek ver!
Hemen sen de Remax'li ol, ormanlara bir fidan kazandır! Remax, kendi ağına dahil olan gayrimenkul danışmanlarının yeşile destek vermesini teşvik eder. Her danışmanın sosyal sorumluluk bilincine sahip bir şekilde hareket etmesini sağlayan eğitimlerle, sosyal alanda da aktif bir girişimci olunabileceğini gösterir.  Remax, ofislerinde yapılan her bir satış işleminden sonra, alıcı ve satıcı adına TEMA vakfına bağış yapılarak, hatıra ormanında 2 adet ağaç dikilmesini sağlar ve sertifikaları müşterilerinin adresine gönderir.