Warning: session_start(): open(/var/cpanel/php/sessions/alt-php54/sess_cf5sna1ovv64ahc8iuf4qnlcp3, O_RDWR) failed: No such file or directory (2) in /home/denizlideemlak/public_html/db/baglan.php on line 4
Kontrol Sizde - RE/MAX Revizyon - Denizli
Kontrol Sizde

Kontrol Tamamen Sizde!
Hayallerinizi gerçekleştirmek için sahip olmanız gereken tek şey; biraz cesaret ve özgüven! Bundan sonrası sizin için sürekli bir gelişim ve değişimi ifade edecek. Eski alışkanlıklarınıza çizgi çekerek, kariyer eğitimlerinden, kurumsal kimlik, teknoloji ve pazarlama gibi birçok desteğe sahip olacağınız Remax ile gayrimenkul danışmanlığına adım atabilirsiniz. Türkiye’nin en dinamik sektörleri içerisinde bulunan emlak sektöründeki yerinizi almanız ve uçuşa geçmeniz için kontrol sizde, destek ise bizde!
Her şey bizimle başlar, sizinle yol alır!
Remax yol gösterir. Yolda hızlı gitmek veya gitmemek sizin yeteneklerinizle ilgili olacak. Başarılı olmak için başarılı insanların deneyimlerinden faydalanmak ve onları rol model alma konusunda ki arzunuz da size kalmış! 
Bir de, işinizle ilgili her faaliyetten de siz sorumlu olacaksınız. Remax bağımsız girişimcilik modeliyle profesyonel gayrimenkul danışmanlarının yetiştirilmesini sağlar. Neden satış yapamadığınızla ilgili rapor veya sunum istemez, o sizin müşterilerinizle ilgilenmez, sadece sizinle ilgilenir. Sizin gelişiminiz ve büyüyerek bölgenizdeki en iyi gayrimenkul danışmanı olmanıza yardımcı olur. 
Sen ne sandın?
Remax, ağına dahil olan gayrimenkul girişimcilerini çalışanı olarak görmez. Onların eğitimine değer verir. Remax markasının güvenini taşıyacak olan gayrimenkul girişimcileri için gayrimenkule odaklı eğitimlerle kariyerlerinde başarılı olmalarını sağlar. Asla bir patron veya müdür gibi başınızda durmaz, tamamen bağımsız ofislerinizde hedeflerinizi kendiniz koyar ve sektördeki payınızı arttırmaya yönelik çalışmalara müdahale etmez. 
Remax ağına dahil olduğunuzda il günden itibaren kurumsal kimlik ve marka güvenine sahip olursunuz. Bu durum gölgenizdeki rakiplerinizden bir adım önde olmanızı sağlar. Kariyer eğitimlerine katılarak ve Remax ağına dahil diğer gayrimenkul danışmanları bilgi paylaşımlarından faydalanarak, kısa sürede profesyonel bir hizmet vermeye başlarsınız. 
Remax ile sağlanacak avantajlar nedir?
Remax ile birçok avantaja sahip olabilirsiniz. Profesyonel bir kariyer için Remax tarafından sağlanılan başlıca avantajlar ise şu şekilde:
Gayrimenkul sektörünün dinamiklerini öğrenmek için kapsamlı eğitimler
Remax iş ağına dahil olma sürecinde önde gelen montörler tarafından sunulacak destekler
Belli ödemleri kapsayan eğitimlerle iş becerilerinin sürekli geliştirilmesine yönelik seminerler
Kurumsal kimliğe sahip bir ofis
Online teknolojiler
Büyük bir müşteri veritabanı
Her zaman için destek
Remax ağına dahil diğer gayrimenkul danışmanlarıyla bilgi paylaşımı
Remax ile profesyonel bir gayrimenkul danışmanı olabilirsiniz. Kısa sürede iyi gelirler sağlamak adına Türkiye’nin en iyi sektörlerinden birisini ifade eden emlak sektörüne hemen adım atabilirsiniz. Kurumsal kimlik, marka bilinirliliği ve güveni açısından ön planda olan Remax avantajlarından faydalanarak, bölgenizin en iyisi olmak üzere şimdi girişimlerimi başlatın.