Warning: session_start(): open(/var/cpanel/php/sessions/alt-php54/sess_7l4l84qqtnjqvr82k9nhohenj2, O_RDWR) failed: No such file or directory (2) in /home/denizlideemlak/public_html/db/baglan.php on line 4
Daha Çok Destek - RE/MAX Revizyon - Denizli
Daha Çok Destek

Remax ile Daha Fazla Destek!
Başarılı insanların başarılarını anlatmamaları ve bu konuda oldukça cimri olmaları, diğer insanlar için zor olurdu. Çünkü biz, birçok aşamadan geçerek başarılı olmuş insanları bakarak, aynı hatalara düşmemiş oluruz. Bu da bizim için başarıya giden yolu kısaltır ve zaman açısından da tasarruf sağlar. İşte bu noktada Remax, dünya çapında başarı sağlamış gayrimenkul danışmanlarıyla, yeni danışmanların sisteme adapte olmasını ve kısa sürede başarı yakalamalarını hedefler. 
Biz her zaman için yardımcınız, patronunuz değil!
Remax ailesine dahil olduğunuz zaman kimse sizden ne yaptığınıza dair rapor istemez. İşe neden geç kaldığınızı ve neden satış yapamadığınıza dair sorular yöneltmez. Bağımsız bir girişimci olarak çalışırsınız. İş yapma istediğiniz ve yeteneğiniz Remax ile başarı sağlamanız için önemli bir özelliğiniz olacak. Remax ise, sadece sizin daha başarılı bir danışman olmanız için destek sunar. Bu destekler arasında eğitimler önemli bir yeri kapsar. 
Remax destekleri nelerdir?
Profesyonel bir emlak danışmanı olmak ve iyi bir para kazanmak için Remax deneyim ve tecrübesinden faydalanmaya hemen başlayabilirsiniz. İster Remax ofisi açın isterseniz de Remax gayrimenkul ofislerinden birisinde gayrimenkul danışmanı olarak çalışmaya başlayın. Remax ise her durumda yanınızda olacak. 
Eğitimler: Remax desteğinin önemli bir kısmını eğitimler oluşturur. Profesyonel bir gayrimenkul danışmanı olmak için gayrimenkul fiyat analizinden, müşteriye yaklaşım davranışlarına kadar her şey öğrenilir. Daha önceden Remax ile işe başlamış ve deneyim kazanmış gayrimenkul danışmanları da yeni Remax katılımcılarına montörlük yapar. Böylece sıkı bir etkileşim ve eğitim faaliyetleriyle başarılı bir gayrimenkul danışmanı haline gelirsiniz.  
Kurumsal kimlik: Remax ağına dahil olduğunuzda alacağınız önemli desteklerden birini de kurumsal kimlik oluşturur. Remax markası, uzun yıllar çalışarak güven ve müşteri memnuniyetini algısına sahip marka ismi ve renklerini oluşturmuştur. Sizin ise kurumsal kimlik için yıllarca çalışmanıza gerek yok. Remax sayesinde bunu sağlar ve bölgenizdeki kişiler için ilk günden itibaren güven sunmaya başlarsınız. 
Teknoloji: Gayrimenkul sektöründe hem daha modern bir ofise kavuşmak hem de ofis içerisinde işlevsel online teknolojilere sahip olmak Remax ile sağlayacağınız desteklerden birisidir. 
Potansiyel müşteriler: Remax, büyük bir müşteri veritabanına erişim imkanınız olacak. Bölgenizdeki potansiyel müşterileri de Remax tarafından sunulan kurumsal kimlik algısı sayesinde kazanmanız zor değil. 
Pazarlama: Remax her zaman için kurumsal bir pazarlama stratejisi izler ve bundan tüm Remax ofisleri faydalanır. Marka bilinirliliği ve güvenine yönelik yapılan pazarlama çalışmaları sayesinde bölgeniz için en iyisi her zaman siz olabilirsiniz. 
Daha birçok desteği yazmak mümkündür. Ancak 5 ana maddede Remax desteklerini özetlemiş olduk.